O nás

Instalací zařízení naše práce nekončí, ale spíš začíná.

SUTHERM  je autorizovaný specialista a distributor značky SAMSUNG.

Jsme profesionálové a nadšenci pro obor, proto pracujeme s výrobky společnosti Samsung, které představují inovaci, výkon a především kvalitu. Veškeré produkty osobně testujeme a používáme. Nespokojíme se s továrním nastavením a proto Vám vždy zařízení na míru nastavíme a doladíme.

Proč klimatizace nebo tepelné čerpadlo SAMSUNG?
Společnost SAMSUNG je špičkový výrobce a inovátor. Produkty se vyznačují perfektním výkonem, vysokou kvalitou a spolehlivostí.

Proč si nechat nainstalovat zařízení SAMSUNG od naší společnosti?
Jednoduše protože víme, co potřebujete. Ano, je to tak, a proto bezplatně provádíme prohlídku místa instalace, návrh, případně celý projekt. Nasloucháme Vašim potřebám a snažíme se najít to nejvýhodnější řešení s nejmenším zásahem do interiéru.

Naučíme Vás jak s klimatizací dosáhnout ideální tepelné pohody a čistoty vzduchu.
Řada montážních firem Vám zařízení pouze bezhlavě nainstaluje a dál se již nezajímá o to, jak ho ovládáte a jak jste spokojeni s tepelnou pohodou. Proto má řada lidí ke klimatizacím nedůvěru z důvodu možného nachlazení, a to zejména u
dětí. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že dobře navrhnutá klimatizace a její správné nastavení Vám dokáže zlepšit nejen tepelnou pohodu, ale také pročistit vzduch a odvlhčit dům, a to bez obav z nachlazení.

Reference:

 

NABÍDKA NA MÍRU

Napište nám prosím, pomocí tohoto formuláře. Naši specialisté Vás budou kontaktovat pro vyhotovení nejlepší nabídky.

TECH. PARAMETRY

O nás

OSOBNÍ ÚDAJE

Odeslat